• Servis

• Canva for Education

• Canva for Education - online grafický nástroj, tvorba plakátů, prezentací, pozvánek, apod.

Používáme školní licenci Canva for Education, tedy plnohodnotnou verzi Canvy, a licence je propojená se školním MS Office, takže pro přihlášení do Canvy použijte stejné jméno a heslo jako pro Office (Teams), tj. JPrijmeni@skolafilipka.cz a heslo.

Zapomenuté heslo je možné resetovat v systému Office.
          V případě dotazů pište na it(zavináč)skolafilipka.cz
          Ať se práce v Canvě daří! :-)

• Umimeto.org

• Umimeto.org jako online nástroj na procvičování češtiny, angličtiny, matiky, atd. mohou používat v plné verzi všichni žáci školy.

Přihlašovací jméno je JPrijmeni@skolafilipka.cz a pokud jste zapomněli heslo, zkuste si na webu umimeto.org požádat o reset hesla (nové heslo by vám přišlo do školní e-mailové schránky) nebo pište na it(zavináč)skolafilipka.cz

Aktuálně využíváme:

Umíme češtinu; Umíme angličtinu; Umíme matiku; Umíme fakta; Umíme informatiku

• Včelka

Pro děti s potřebou podpory v oblasti kazykových kompetencí - čtení, psaní, případně jiné  procvičování ČJ nebo AJ používáme online nástroj Včelka. K použití je potřeba mít pro dítě přiřazenou licenci a nastavený tzv. Dohled (obvykle učitel nebo rodič).

Počet licencí je omezený, kontaktujte prosím školní speciální pedagožku Mgr. Petru Sapákovou na e-mail: sapakova(zavináč)skolafilipka.cz.

• EduPage

• MS Office