• Servis

• Canva for Education

• Canva for Education - online grafický nástroj, tvorba plakátů, prezentací, pozvánek, apod.

Používáme školní licenci Canva for Education, tedy plnohodnotnou verzi Canvy, a licence je propojená se školním MS Office, takže pro přihlášení do Canvy použijte stejné jméno a heslo jako pro Office (Teams), tj. JPrijmeni@skolafilipka.cz a heslo.

Zapomenuté heslo je možné resetovat v systému Office.
          V případě dotazů pište na it(zavináč)skolafilipka.cz
          Ať se práce v Canvě daří! :-)

• Umimeto.org

• Umimeto.org jako online nástroj na procvičování češtiny, angličtiny, matiky, atd. mohou používat v plné verzi všichni žáci školy.

Přihlašovací jméno je JPrijmeni@skolafilipka.cz a pokud jste zapomněli heslo, zkuste si na webu umimeto.org požádat o reset hesla (nové heslo by vám přišlo do školní e-mailové schránky) nebo pište na it(zavináč)skolafilipka.cz

Aktuálně využíváme:

Umíme češtinu; Umíme angličtinu; Umíme matiku; Umíme fakta; Umíme informatiku

• Včelka

Pro děti s potřebou podpory v oblasti kazykových kompetencí - čtení, psaní, případně jiné  procvičování ČJ nebo AJ používáme online nástroj Včelka. K použití je potřeba mít pro dítě přiřazenou licenci a nastavený tzv. Dohled (obvykle učitel nebo rodič).

Počet licencí je omezený, kontaktujte prosím školní speciální pedagožku Mgr. Petru Sapákovou na e-mail: sapakova(zavináč)skolafilipka.cz.

• EduPage a MS Office

• Informace: EduPage a MS Office - po přihlášení

V dokumentu najdete:

- jak se přihlásit na tripartity v EduPage
          - omlouvání absencí v EduPage
          - přihlašování do kroužku a na akce v EduPage
          - kde najít v EduPage hodnocení
          - info k platebním předpisům - EduPage
          - informace k účtům MS Office
          - kde se ukládají školní fotoalba - Office
          - kde se ukládají školní videa - Office

• MS Office

• Pro všechny žáky používáme licenci "Microsoft 365 A3 for students", která umožňuje žákům, mj. instalaci stolních verzí Office aplikací (Word, Excel,...) na domácích počítačích. Pro instalaci použijte ikonu "Instalace aplikací", kterou najdete po přihlášení do školního účtu jprijmeni@skolafilipka.cz na webu office.com.