• Kroužky

• KROUŽEK PRO MLADÉ FILMAŘE

•

Cílem kroužku je ukázat dětem, jak je potřeba postupovat při tvorbě videa, tak aby předalo myšlenku, kterou chceme ostatním komunikovat.

Děti se zábavnou formou naučí obecné postupy při vytváření jakéhokoliv videoprojektu, a samy si takový projekt navrhnou, natočí a sestříhají.

Celý proces se bude skládat z předprodukce, produkce a postprodukce, a děti se dozví, na co se v jaké fázi vývoje filmu mají zaměřit: Nejdřív budeme společně hledat téma a myšlenku, nápad, který chceme natočit. Pak si sestavíme jednoduchý scénář, ve kterém zachytíme, jak budou jednotlivé scény vypadat, a nakonec se naučíme video stříhat a přidávat zvukové efekty.

Termín: čtvrtek 14:30 - 15:30

Cena: 1500/pololetí

Kapacita: max. 12 dětí

Kroužek bude probíhat pod vedením Michala Zvonaře, který se věnuje fotografii od střední školy a profesionálnímu videu od roku 2014. Email: hello@michalzvonar.com