• HUDEBNÍ ŠKOLA RADIMA BABÁKA

• Hudební škola Radima Babáka byla založena v roce 2012. Nabízí výuku hry na zobcovou flétnu, kytaru, klávesy (keyboard), akordeon, klavír, ukulele (vhodné jako skupinová výuka spíše pro rozehrané kytaristy či starší žáky) a hudební nauku.

Vyučovací hodina trvá 30 minut. Individuální výuku navštěvují žáci jednotlivě, skupinovou navštěvují 2 až 4 žáci. Na hudební nauku dochází žáci od druhé třídy, a to společně. Hudební nauka není povinná, ale žáci od druhé třídy platí stejné školné. Srozumitelnou a zábavnou formou se probírá především látka důležitá pro provozování hudby (noty, stupnice, rytmy atp.).

Hra na hudební nástroje rozvíjí mimo jiné: drobnou motoriku, soustředění, estetické cítění, schopnost sebevyjádření, kladné sebehodnocení, paměťové i jazykové schopnosti, sociální dovednosti, (u dechových nástrojů) dýchání a další dovednosti.

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKU nelze přes školu. Kontaktujte přímo RADIMA BABÁKA na emailu: radim.babak@gmail.com

SCHŮZKA RODIČŮ 14.září 2023 - zde se upřesní rozvrh čtvrtečních lekcí. Pokud jste své dítě nepřihlásili na začátku prázdnin, lze se ještě dostavit na tuto schůzku.

Věková kategorie: 1. - 8. třída

Den/čas: čtvrtek

Kapacita: info u lektora

Datum zahájení: 21.září 2023