• VAŘENÍ A PEČENÍ S ESTER

• Na kroužku vaření a pečení se děti seznámí se základními kuchařskými dovednostmi - škrábáním, strouháním, krájením, mícháním, válením a šleháním - bez kterých se žádný pořádný kuchař neobejde.

Jednotlivé recepty jsou vybrány a poskládány tak, aby souzněly s našimi tradicemi a aktuálním ročním obdobím. Děti tak budou vařit především ze sezónních potravin a naučí se připravovat i tradiční sváteční pokrmy. Tak pokud se to povede a pokud zbyde, můžete se těšit na vánočku, perníčky, svatomartinské rohlíčky a spoustu dalších dobrot.

Věková kategorie: VAŘENÍ 1: 2. - 4. třída

VAŘENÍ 2: 5. - 8. třída

Frekvence/délka trvání: 1x 14 dní/60 min.

Den/čas: úterý/14:30 - 16:00 (VAŘENÍ 1 - lichý týden, VAŘENÍ 2 - sudý týden)

Kapacita: min.8, max.12

Datum zahájení: VAŘENÍ 1: 26.září 2023

VAŘENÍ 2: 3.října 2023