• KLAVÍR - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

• „Hudba vyjadřuje to, co nelze popsat slovy a o čem je nemožné mlčet.“

Victor Hugo

Kroužek je určen pro všechny děti, které se chtějí naučit hrát na klavír, anebo by se v této dovednosti rády dále zlepšovaly. Vedle správné techniky hry na klavír se děti seznámí se základy hudební teorie, potřebné pro praktické hraní. Také bych rád rozvíjel jejich hudební cítění a vztah k hudbě.

K výběru repertoáru každého žáka bude přistupováno individuálně s přihlédnutím k jeho aktuální úrovni a také hudebnímu vkusu. Budeme se učit hrát nejen z not, ale také doprovázet podle akordických značek.

Jmenuji se Bartoloměj Tichý a jsem absolventem bakalářského studia Hudební výchovy se zaměřením na vzdělávání na Masarykově univerzitě. Hře na klavír se věnuji od svých 12 let, dále hraji také na varhany a byl jsem členem pěveckého sboru.

Pokud váháte, jestli není pozdě se začít učit hrát na klavír, rád bych vás povzbudil, že to má cenu v každém věku. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že nikdy není pozdě. Osobně považuji klavír za nástroj vhodný pro první muzicírování a proniknutí do světa hudby.

Věková kategorie: 1. - 8. třída

Frekvence/délka trvání: 1x týdně/45 min.

Den/čas: čtvrtek 14:00 - 17:00

pátek 14:00 - 17:00

Kapacita: min. 2, max. 6

Datum zahájení: 21. září 2023