• FLORBAL - start ÚNOR 2024

• Florbalový kroužek STARS FLORBAL

Na našich kroužcích florbalu se děti naučí základní florbalové dovednosti, základní pravidla hry a hlavně si užijí spoustu zábavy. Rovněž pro děti pořádáme pololetní meziškolní turnaje, kde si děti zahrají zápasy o krásné ceny, a rodiče se podívají, jak to jejich ratolestem jde.

Kroužky povedou zkušení a certifikovaní trenéři florbalu pod záštitou České florbalové unie. Ti postupují při učení žáků vždy dle metodických pravidel tak, aby byla forma výuky přizpůsobena věku dětí. Nejdůležitější pro nás je to, aby je trénink bavil.

Máme zkušenosti s vedením florbalových kroužků již mnoho let. V současné době spolupracujeme s téměř 50 základními školami v Olomouci, Přerově a Brně a jejich okolí. Kvalitu naší výuky si lze ověřit osobně od ředitelek či ředitelů těchto škol. Bližší informace o našich kroužcích naleznete také na našich internetových stránkách www.starsflorbal.cz/seznam-krouzku/

Chtěli bychom v dětech podporovat sportovního ducha a rozvíjet jejich všestrannou přípravu. Z tohoto důvodu pravidelně pořádáme vlastní turnaje mezi našimi kroužky, na nichž každý účastník obdrží nějakou cenu, a ti nejlepší i medaile.

Samozřejmostí je úrazové pojištění všech dětí, které dochází na námi organizované kroužky. K tomu účelu máme uzavřenou smlouvu hromadného úrazového pojištění u pojišťovny Kooperativa.

Organizace příchodu a odchodu dětí z kroužku: Děti na kroužek přivede vychovatel z družiny. Odchod dětí si rodiče zajišťují sami. Konec kroužku je souběžný s koncem družiny.

Věková kategorie: 1. - 5. třída

Den/čas: středa/16:00 - 17:00

Kapacita: min.10

Datum zahájení: únor 2024 (z důvodů rekonstrukce tělocvičny)